Wordpress Free ThemesOnline TipsArticles DirectoryForeclosure HelpHouse For Sale By OwnerHouse StagingProperty Management

+Google Plus Yayında

| 21 Eylül 2011

Merhaba arkadaşlar sabah bilgisayarımı açtıktan sonra açmış olduğum Google sayfamda bir den ok işareti belirdi ve siz diye bir butonu işaret ediyordu heyecanla tıkladım ve karşıma Google Plus sayfam geldi.

 

Google Plus Haber – 1

 

Siz butonuna tıkladıktan sonra karşıma gelen profil sayfamda gmail ve Google profil sayfamdaki tüm ayarlarım entegre olmuş bir şekilde Google plus sayfam geldi gerçekten uzun bir bekleyişten sonra bu sayfanın çalıştığını görmek çok güzel bir şey ilerleyen makalelerimde Google plus ı incelemeye devam ederek sizleri haberdar edeceğim.

 

Google Plus Profil Sayfası – 2

 

İlk yaptığım ve hoşuma giden uygulama arkadaşlar sayfasından arkadaş listelerimi oluşturmak oldu. Sizin Hotmail ve yahoo adreslerinizi daha önceden Google hesabınıza entekre ettiyseniz. O hesaplarınızdaki arkadaşlarınız otomatik geliyor ve arkadaşlarınızı aşağıda bulunan çerçevelere sürükleyerek atıyorsunuz animasyonlu bir şekilde çemberde dönerek seçtiğiniz arkadaşınızı o gruba dağil etmiş oluyorsunuz.

 

Google Plus Arkadaş Grupları – 3

 

Arkadaşlar şimdilik ilk izlenimlerimi sizlerle paylaştım en kısa zamanda görüşmek üzere BT gönüllülerini takip etmeye devam 🙂 Google Plus için hemen Tıkla…

 

Sefa Aydemir
Dijital Pazarlama Uzmanı

RastGele Reklam Kodu


Kategori: Sosyal Medya

Sefa Aydemir

Yazar Hakkında ()

- Dijital Pazarlama Uzmanı & Eğitmeni - Digital Marketing Specialist - Search Engine Optimization

Yorumlar (4)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Sefa hocam bugün oku gören google + tam anlamıyla katılım yaptı sanırsam bugün google + çökmez ise iyidir. 🙂

  2. Sefa Aydemir Sefa AYDEMİR dedi ki:

    google aylardır buna hazırlanıyor olur da çökerse ayıp olur 🙂

  3. Cem BALIK Cem BALIK dedi ki:

    Aylardır davetiye arıyordum ben bulamadan 🙂 public oldu 😀

  4. Yinede davet sayılır ok işareti koymuşlar ya 🙂