Wordpress Free ThemesOnline TipsArticles DirectoryForeclosure HelpHouse For Sale By OwnerHouse StagingProperty Management

Google PageRank Güncellemesi

| 14 Kasım 2011

Merhabalar arkadaşlar, kasım 2011 2. Haftası itibariyle başlayan Google pagerank güncellemeleri hızla devam ediyor. 14.11.2011 tarihi itibariyle BT Gönüllüleri olarak sitemizin pagerank değeri  0 dan 2 ye yükselerek Google tarafından güncellenmiştir.

Google tarafından yılda 3 ile 4 arasında  değişen Google pagerank güncellemeleri en son 7 ağustosta sürpriz bir pagarank güncellemesi ile takipçilerine sürpriz yapmıştı. Ağustos ayından bu yana beklenen pagerank güncellemesi sonunda gerçekleşti ve değerler güncellendi.

Yapılan güncellemeler sonucu değişen değerler 2 ile 4 hafta arasında değişen zaman dilimi içerisinde gerçek değerlerini bulacaktır.

Google ın Panda algoritması ile beraber yenilenen mantık artık Google ın pagerank değerlerine önem vermediği söylense de bu güncellemelerin devam etmesi akıllarda soru işaretleri oluşturabilir. Kafanız karışmasın bildiğiniz mantıkta son kullanıcı odaklı ilerleyin sonuçlarını göreceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için www.sefaaydemir.com adresini takip edebilir veya www.seodestekciniz.com adresinden bizlere ulaşarak seo desteği alabilirsiniz.

Kaynak

RastGele Reklam Kodu


Etiketler: ,

Kategori: Google

Sefa Aydemir

Yazar Hakkında ()

- Dijital Pazarlama Uzmanı & Eğitmeni - Digital Marketing Specialist - Search Engine Optimization

Yorumlar (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Cem BALIK Cem BALIK dedi ki:

    Sabah sabah çok güzel bir haber oldu 😉

  2. Sevindirici bir haber 🙂