Wordpress Free ThemesOnline TipsArticles DirectoryForeclosure HelpHouse For Sale By OwnerHouse StagingProperty Management

Yazar Kuralları

Yazar Kurallarıdır

 1. Site` de siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Ayni şekilde, başka bir site katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2. Site yazarları yeni bir yazı yazmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için site içi arama özelliği kullanılabilir. Ayni isimli veya ayni konuyu içeren konular yazılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Yazı yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar derhal silinebilir.

5. Yazılar yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

6. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar, reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle din yada politikayla ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin simgesi olan amblemi kullanılmamalıdır. Eğer bu kural çiğneniyorsa, üyenin kullandığı resim hemen silinip, elinden resim koyma hakki alınabilir. Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece adminlerin takdirine kalmış bir şeydir.

7. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

8. Forum Yönetimi tarafından, ayni kişinin birden fazla nick veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtisini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve siteye girişi yasaklanır.

9. Bu site gönüllü ve kendini geliştirmek anlayışıyla fikir Alış-verişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

10. Sitenin işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek Forum`un veya modülatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

11. Sitede başka bir sayfanın yada markanın tanıtımını yapmak yasaktır. Sadece ve sadece varsa Linkler forumunda serbesttir !

12. Site kuralları her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

13. Yazılan yazıların sitede yayınlandıktan sonra yazının kaldırılması tamamen site yönetimince saklıdır.