Wordpress Free ThemesOnline TipsArticles DirectoryForeclosure HelpHouse For Sale By OwnerHouse StagingProperty Management

Hakkımızda

BT Hakkımızda

BT Gönüllüleri Temmuz 2011 tarihinde bilişim teknolojileri alanında eğitim vermekte olan 3 arkadaşın bir araya gelerek bildiklerini ve tecrübelerini paylaşmak amacıyla kurulmuş bir topluluğun oluşumudur.

Temellerini bilgi ve verimlilik odaklı bir yapı üzerine kurmuş eğitimlerle ve ortaya çıkardığı projelerle Türkiye’deki yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi ve tecrübesine sahiptir.

Sahip olduğu değerler, en güncel teknolojileri takip etmekte olmakla beraber öğretmek, hayallerini özel bir kurumda gerçekleştirerek sektör içerisinde çalışmakta olan arkadaşlar bu bilgi ve birikimlerini türkçe döküman sıkıntısı çektiğimiz türkiyede bu sıkıntıyı azda olsa gidermek ve makaleleri ile teknoloji severlerini bir adım daha bu dünyanın içine çekmektedirler.

Bu portal da belirlemiş olduğumuz kriterlere uyan her BT gönüllüsü katılabilir, bizi siteleri ile destekleyen,  sitelerin de BT Gönüllüsü rozetimizle de bizlere destek verebilmektedirler.
Rozet Kodunu Nasıl Siteme Uygularım Tıklayınız…

Sefa Aydemir
Bu sanal dünya da, günümüzde yeni yeni oluşan dijital pazarlama alanında arama motoru optimizasyonu olarak ta bilinen SEO ve internet reklamcılığında ve büyük rol oynayan sosyal medya alanında sektörde çalışmaktayım. Benim internet ortamındaki karşılaştığım ve gerçekleştirdiğim projelere dayanarak tecrübelerimi bir araya getirerek, bu projeye inanıp üstlendim kısa sürede gerekli girişimlerde bulunarak BT Gönüllülerinin hayata geçmesinde bende pastanın bir dilimine sahibim.

Cem Balık
Uzun yıllardır Sistem & Network Dallarında Eğitmen olarak çalışmaktayım. IT sektöründe edinmiş olduğum bilgi ve tecrübelerimi böyle bir gönüllü hareket bünyesinde paylaşmaktan gurur duyacağım.

Mehmet Parlakyiğit
Sistem ve Network dallarında yıllardır uzman olarak çalışmaktayım. Proje bazlı çalıştığım bu sektörde her zaman en iyisi olmaya çalıştım. Yıllar sonra kazandığım bu tecrübeleri sizlerle paylaşmak en iyi şekilde aktarabilmek benim için en büyük sevinç kaynağıdır.
Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli bilgi teknolojileri gönüllüleri olmanın bilinciyle, bilgi teknolojileri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknik modelleri geliştirmekteyiz.

Dev Gönüllü Kadrosu ve Geniş Anlayışı ile, verdiğimiz teknoloji bilgilerinin farkındayız ve çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan BT Gönüllüleri, eğitmen, destek ve danışmanlık seçiminde büyük bir hassasiyet ve özen ile bu konuyu ele almaktadır.

BT Gönüllüsü adayı olabilmek için;
Gönüllü olabilmek için Tıklayınız…

• İlgili alanda çalışmak ve bilgi sahibi olmak,
• Alanında piyasa / saha deneyimi,
• Branşında teknolojiyle entegrasyon,
• Androjik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir. (Makalelerini paylaşıp durusunda anlaşılır olabilmek için)

Gönüllü adaylarımız,
Üye,
Yazar,
Editör, konumlarında değerlendirilmektedir.

Gönüllü Kadromuzu görmek için Tıklayınız…